10486 QUARZO ROSA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 954kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2864kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2864kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2864kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 7 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2545kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | 8 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2545kg |
| Block | 10486 |
| Color | PINK |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 311kg |